Açık Ders Başvuru Formu
Yaşar Üniversitesi Bilim Kültürü Dersleri (UFND) Açık Ders Malzemesi olarak "Creative Commons" lisansı kapsamında kullanıma açılacaktır. Bu kapsamda Proje Kültürü, Etik Kültürü, Estetik Kültürü, Tasarım Kültürü, Araştırma Kültürü, Davranış Bilimleri, Anlam ve Gösterge Bilim, Bilim Felsefesi ve Tarihi, Teknoloji ve Toplum, Felsefe ve Mantık, Teknoloji ve Girişimcilik derslerinin notlarına, kitaplarına,  dersin sunum, görsel ve videolarına açık eğitim portalı üzerinden erişebileceksiniz. 
 
Sistem üzerinden ilgi duyduğunuz derslerin kitaplarını okuyabilir, videolarını ve uygulamaları izleyebilir ve çok çeşitli konulara ait içeriklere ulaşabilirsiniz. Açık Ders Malzemeleri Yaşar Üniversitesinin bir eğitimi olmadığından doğrudan bir diploma ya da ders kredisi kazanması söz konusu değildir. Fakat dersleri tamamladıktan sonra dersin başarı koşullarına bağlı olarak sınav ya da uygulamalara girip YÜSEM üzerinden aldığınız eğitimleri sertifikalandırma imkanınız bulunmaktadır.
 
Sizleri gelişmelerden haberdar edebilmek ve gerektiğinde sizlere ulaşabilmek adına aşağıdaki bilgi formunu doldurarak bizlere hangi derslere katılmak istediğinizi belirtiniz.
* Sertifika Almak İstiyor musunuz?
Aşağıdaki yanıtlardan birini seçin
* Adınız Soyadınız:

HelpLütfen adınızı ve soyadınızı giriniz!
* Email Adresiniz:

HelpLütfen email adresinizi giriniz!
* Telefon Numaranız:

HelpLütfen telefon numaranızı giriniz!
Almak İstediğiniz Dersler:
Uyanların tümünü seçin
HelpLütfen almak istediğiniz dersleri seçiniz!
Mezuniyet Durumunuz:
Aşağıdaki yanıtlardan birini seçin
Mesleğiniz:

HelpLütfen mesleğinizi giriniz!
Cinsiyet:
HelpLütfen cinsiyetinizi giriniz.
Adresiniz:

HelpLütfen adres bilgilerinizi giriniz!

LimeSurvey is Free software
Donate